Компанія ФОРСАГРО відкрита до співпраці в усіх напрямках сільського господарства.

Компанія ФОРСАГРО – один з лідерів серед компаній України по виробництву і дистрибуції високоякісних гуматів і хелатних мікроелементів. Має багатий професійний досвід, власним виробництвом, випускає продукцію під своїм торговими марками. Компанія постійно збільшує асортимент і якість продукції, а також розширює ринки збуту.

Переваги співпраці з компанією ФОРСАГРО:

 • Надійність – це підтверджують клієнти і дистриб’ютори компанії ФОРСАГРО. Нам можна довірити як і свою продукцію, так і своїх клієнтів;
 • Оперативність – завдяки злагодженому колективу і великому досвіду роботи, компанія ФОРСАГРО максимально можливо скоротила час обробки замовлень з моменту отримання заявки до моменту доставки продукції клієнту або дистриб’ютора;
 • Професіоналізм – ми постійно навчаємо співробітників компанії, підвищуємо їхню кваліфікацію. Таке навчання дозволяє йти в ногу з часом і надавати нашим клієнтам грамотну та кваліфіковану підтримку;
 • Індивідуальність – команда компанії ФОРСАГРО знаходить індивідуальний підхід до кожного замовника для виконання його потреб і прогнозування його подальших замовлень;
 • Лояльність – ми уважні до кожного клієнта, прислухаємося до побажань, запитам, приділяємо увагу післяпродажному сервісу. Компанія ФОРСАГРО орієнтована на довгострокове співробітництво;
 • Активність – команда компанії ФОРСАГРО завжди в русі, сповнена ідей. Ми постійно розробляємо стратегії розвитку і орієнтуємося на нові можливості.
 • Емоції – якість нашої продукції, оперативність, уважність і хороші ціни створюють тільки позитивні емоції у наших клієнтів від роботи з нами. А як відомо, що в більшості випадків, людиною, в першу чергу, керує не свідомість, а емоції і інстинкти. Отже, ці емоції є одним з найпотужніших мотиваторів, які можуть спонукати потенційного покупця на певні дії.

Компанія ФОРСАГРО запрошує до співпраці на постійній основі дилерів, дистриб’юторські компанії, менеджерів з продажу, агрономів і виробників на взаємовигідних умовах.

Дилерам і дистриб’юторам:

Компанія ФОРСАГРО пропонує дилерам і дистриб’юторам:

 1. Сертифіковані високоефективні препарати “німецької якості за українською ціною” в сфері рослинництва і тваринництва;
 2. Лояльну цінову політику;
 3. Своєчасні поставки, з можливістю коригування обсягу поставок;
 4. Консультаційну підтримку;
 5. Надання інформаційних / рекламних матеріалів;
 6. Задоволених клієнтів. Якість нашої продукції та цінова політика буде мотивувати клієнтів кожен раз звертатися до Вас.

Виробникам:

Компанія ФОРСАГРО спрямована на те, щоб розширити свої горизонти і бути бути економічно вигідними і зручними для своїх клієнтів. Співпраця – це активний процес, в якому спільна робота повинна бути плідною і приносити хороший результат обом сторонам.

Ми завжди прагнемо надати своїм клієнтам якісну продукцію на кращих умовах. Якщо Ваша компанія виробляє якісні товари або послуги і може надати вигідні умови для придбання нашими клієнтами, то ми будемо раді співпраці з Вами.

Наша компанія високо цінує і поважає довгострокові партнерські взаємини. Ваша пропозиція не залишиться без уваги і буде розглянуто в найкоротші терміни.

компанія ФОРСАГРО

& Nbsp;

Направити вашу пропозицію Ви можете за адресою: office@forceagro.com.ua

+38 (096) 765 99 61